Ettevõttest | Event Center

Event Center

Event Center on üritustele tehnilist lahendust pakkuv ettevõte, mis alustas tegevust 2003. aastal ning on tänaseni täies mahus Eesti ettevõte.

Pakume täisteenust, mis hõlmab endas heli-, valgus- ja videotehnika ning lavade renti, meilt on võimalik rentida ka telke, mööblit ja erinevaid dekoratsioone. Lisaks ürituste teenindamisele müüme ja paigaldame professionaalset heli-, valgus- ja videotehnikat. Pakume oma klientidele tehnilist terviklahendust koos vastava teenindusega. Hiljuti lisandus meie teenuste hulka ka ürituste korraldamise täisteenus.

Aastate jooksul oleme teenindanud üle 7000 ürituse nii Eestis kui mujal Euroopas. Teostatud projektide seast leiab väga erineva formaadi ja sisuga üritusi: festivalid, kontserdid, firma- ja kliendiüritused, talve- ja suvepäevad, tooteesitlused, messilahendused, konverentsid, seminarid, spordivõistlused, pulmad ja mitmed muud toredad ettevõtmised. Meie peamisteks klientideks on erinevad riiklikud institutsioonid, üritusturundusagentuurid, meelelahutusettevõtted, kontsertide ja festivalide korraldajad ning kohalikud ja rahvusvahelised ettevõtted.

 

Event Center pakub täna tööd 20 põhikohaga töötajale, kellele lisanduvad vabakutselised tehnikud. Professionaalne meeskond on orienteeritud kliendi jaoks parimate lahenduste väljatöötamisele, kliendisuhete võtmesõnadeks on kiirus, täpsus ning sõbralik ja ladus asjaajamine. Professionaalne suhtumine, aastatepikkune kogemustepagas ja kvaliteetne tehnika tagab parima tulemuse igale üritusele.

Ideest teostuseni